Szanowni Klienci! Informujemy, że w dniach 12-27 grudnia zaplanowaliśmy urlop i przerwę technologiczną.
Zamówienia złożone do 12 grudnia zostaną wysłane do Państwa przed Świętami Bożego Narodzenia.
Zamówienia złożone po 12 grudnia najprawdopodobniej dotrą do Państwa po Nowym Roku.
W przypadku pytań prosimy o kontakt tel.: 694 337 190 lub sklep@dekodom.pl

Witamy w Galerii Dekodom! 


Zapraszamy Was do wyjątkowego miejsca. Miejsca stworzonego dla wyjątkowych osób - osób wrażliwych na piękno i pragnących otaczać się pięknymi przedmiotami. Osób takich jak Wy.  
Galeria Dekodom to niepowtarzalne dodatki do domu, prezenty dla bliskich Wam osób i ręcznie robione dekoracje. Ubieramy Wasze domy. Len i bawełna to nasze ulubione tkaniny, i z takich właśnie powstają nasze zazdrostki, lambrekiny, zasłonki, serwetki, obrusy i poszewki. 

Jako że wieś i Prowansja są bliskie naszym sercom, w Galerii królują dekoracje w stylu rustykalnym i prowansalskim. Jednakże, nasz sklep internetowy to również przedmioty w stylu shabby - chic, zawsze modnym stylu marynistycznym lub stylu glamour. Większość naszych dekoracji z tkanin jest ozdobiona haftem lub koronką. Nasze ulubione motywy to zioła i kwiaty - inspiruje nas natura i nasze podróże. To dzięki nim ubierzecie swój dom w prowansalski nastrój lub wprowadzicie do niego rustykalne dodatki przypominające sielskie lato spędzone na wsi.

Galeria Dekodom to kopalnia prezentów na Boże Narodzenie. Możesz tu kupić wyjątkowy upominek dla żony, mamy, teściowej, przyjaciółki lub córki. Żonę ucieszy ręcznie zdobiony, piękny i praktyczny drobiazg do domu, mamie i teściowej możesz podarować zazdrostki z koronką lub haftowane serwetki, a dziecko ucieszy maskotka - delfin. Każdy przedmiot z naszego sklepu on-line będzie trafionym prezentem świątecznym. 

 
Przedmioty, które powstają w Galerii to przedmioty z duszą - na stworzenie ich poświęcamy wiele czasu i wkładamy nasze serca. Wiele z nich to niepowtarzalne i
jedyne egzemplarze w kolekcji.  
Mamy nadzieję, że wizyty u nas będą Waszą inspiracją w urządzaniu domu, a zakupione dekoracje sprawią wiele radości w użytkowaniu.   
 
Zapraszamy do zakupów!!! 

Zespół Galerii Dekodom