Haftowana pościel SWISS VILLAGE

349,00 

Ta haftowana pościel bawełniana to czarodziejska zimowa wioska i choinki zasypane śniegiem…Kto z nas nie marzy o takim Bożym Narodzeniu? Teraz będą zawsze białe, bo tak biała jest ta haftowana pościel ze świątecznym motywem zimowej wioski. Pościel z kolekcji „Swiss Village” odmieni wygląd Twojej sypialni i podkreśli magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Przez całą szerokość kołdry i poszewki małej biegnie pas z haftem zimowej wioski w niebieskim kolorze, ozdobiony dodatkowo lamówkami. Na poszewce dużej wyhaftowany duży motyw kościółka. Doskonały prezent dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby.

100% bawełna. Kolor pościeli – biały. Pościel przyjazna użytkownikowi i bezpieczna w użyciu – bez zamków, guzików – zapięcia typu hotelowego.

Na komplet składa się:

  • Poszwa 210x160cm.
  • Poszewka 78x80cm.
  • Poszewka 40x40cm.

Do tej pościeli najlepiej pasuje:

Czarodziejska zimowa wioska i choinki zasypane śniegiem…Kto z nas nie marzy o takim Bożym Narodzeniu? Teraz będą zawsze białe, bo biała jest ta haftowana pościel ze świątecznym motywem zimowej wioski. Pościel z kolekcji „Swiss Village” odmieni wygląd Twojej sypialni i podkreśli magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Przez całą szerokość kołdry i poszewki małej biegnie szeroki pas z haftem zimowej wioski, ozdobiony dodatkowo lamówkami. Na poszewce dużej wyhaftowany duży motyw kościółka. Doskonały prezent dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby.

100% bawełna.

Na komplet składa się:

  • Poszwa 210x160cm.
  • Poszewka 78x80cm.
  • Poszewka 40x40cm.

Wypełnienia do tej pościeli kupisz tu

Jak dbać o ten produkt?

Skład: Bawełna 100%.

przepis prania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Może spodoba się również…