Haftowana pościel kaszubska 210x160cm.

399,00 

Ta haftowana pościel kaszubska to nieodzowna dekoracja sypialni w stylu folk. Poszwa na kołdrę ozdobiona szerokim pasem z lamówkami ozdobionym dwoma rodzajami haftu ( jak w lambrekinie kaszubskim). Duża poszewka ozdobiona haftem, jak na serwetkach z haftem kaszubskim; mała poszewka z lamówkami z trzema kwiatkami kaszubskimi.

Na komplet składa się:

  • Poszwa 210x160cm.
  • Poszewka 78x80cm.
  • Poszewka 40x40cm.

Bawełna 100%

Może spodobają Ci się również:

Ta haftowana pościel kaszubska to nieodzowna dekoracja sypialni w stylu folk. Poszwa na kołdrę ozdobiona szerokim pasem z lamówkami ozdobionym dwoma rodzajami haftu ( jak w lambrekinie kaszubskim). Duża poszewka ozdobiona haftem, jak na serwetkach z haftem kaszubskim; mała poszewka z lamówkami z trzema kwiatkami kaszubskimi. Wraz z pozostałymi dekoracjami z kolekcji z haftem kaszubskim stworzy niezwykły klimat w stylu folk. Jeżeli kochasz Kaszuby i chcesz podkreślić przynależność do regionu, ta zazdrostka jest dla Ciebie:) Idealna na prezent dla młodej pary lub dla gości zza granicy.

Na komplet składa się:

  • Poszwa 210x160cm.
  • Poszewka 78x80cm.
  • Poszewka 40x40cm.

Bawełna 100%. Kolor pościeli – biały, 100% bawełna. Pościel przyjazna użytkownikowi i bezpieczna w użyciu – bez zamków, guzików – zapięcia typu hotelowego.

Jak dbać o ten produkt?

Skład: Bawełna 100%.

przepis prania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Może spodoba się również…