Przejdź do treści

Lambrekin z chabrami

74,00 122,00 

Ten piękny i bardzo reprezentacyjny i elegancki lambrekin z chabrami ozdobiliśmy na całej długości haftem. (na najmniejszym rozmiarze łącznie 5 haftów). Lambrekin zakończony jest u góry tunelem 3cm. , aby można było go włożyć na karnisz i umarszczyć ( wszystkie standardowe mocowania do niego pasują) można też go zawiesić na tradycyjne ” żabki ” za górną krawędź – będzie wtedy “pofalowany”. U dołu zakończony jest bardzo delikatną koronką klockową. Lambrekin wykonany jest ze śnieżnobiałej tkaniny bawełnianej.

Pięknie prezentuje się w kuchni lub łazience, w połączeniu z innymi przedmiotami z kolekcji wprowadzi romantyczny nastrój do Twojego domu. Ta dekoracja z bławatkami może być również wspaniałym prezentem dla osoby, która kocha piękne przedmioty i polskie kwiaty.

Bawełna 100%.

A może spodobają Ci się również:

Wyczyść
SKU: LCHA Kategorie: ,

Ten piękny i bardzo reprezentacyjny i elegancki lambrekin z chabrami ozdobiliśmy na całej długości haftem. (na najmniejszym rozmiarze łącznie 5 haftów). Zakończony jest u góry tunelem 3cm. , aby można było go włożyć na karnisz i umarszczyć ( wszystkie standardowe mocowania do niego pasują) można też go zawiesić na tradycyjne ” żabki ” za górną krawędź – będzie wtedy “pofalowany”. U dołu zakończony jest bardzo delikatną koronką klockową. Wykonany jest ze śnieżnobiałej tkaniny bawełnianej.

Pięknie prezentuje się w kuchni lub łazience, w połączeniu z innymi przedmiotami z kolekcji wprowadzi romantyczny nastrój do Twojego domu. Lambrekin może być również wspaniałym prezentem dla osoby, która kocha piękne przedmioty i polskie kwiaty.

Bawełna 100%.

Obejrzyj nasze stylizacje z chabrami na naszym Blogu!

wymiar lambrekiny

150 x 40cm., 160 x 40cm., 180 x 40cm., 200 x 40cm., 220 x 40cm., 250 x 40cm.

Marka

Jak dbać o ten produkt?

Skład: Bawełna 100%.

przepis prania

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lambrekin z chabrami”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…

X