Lambrekin zioła haft

89,00 145,00 

Ten haftowany lambrekin zioła to jedyny dostępny na rynku polskim firanka do kuchni z motywem ziół, które są wyhaftowane. Na tym lambrekinie wyhaftowaliśmy nasze rodzime zioła znane każdej Pani Domu: koperek, pietruszkę i szczypiorek.

Kolekcja „ZIOŁA” to dekoracje do każdej kuchni i jadalni. Nowoczesnej, rustykalnej, jasnej, ciemnej – pasują do każdego wystroju. To przepiękna dekoracja okna. Lambrekin zakończony jest u góry tunelem – ok. 3cm.(wszystkie standardowe mocowania do niego pasują, można też go zawiesić na tradycyjne „żabki „. U dołu zakończony jest delikatną bawełnianą koronką klockową.

A może spodobają Ci się również:

 

Wyczyść
SKU: LZH Kategorie: , Tagi: ,

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy jedyne dostępne na rynku polskim lambrekiny do kuchni z haftem z ziołami. Na tym lambrekinie wyhaftowaliśmy nasze rodzime zioła znane każdej Pani Domu: KOPER,PIETRUSZKA,SZCZYPIOR. Kolekcja „ZIOŁA” to dekoracje do każdej kuchni i jadalni. Nowoczesnej, rustykalnej, jasnej, ciemnej – pasują do każdego wystroju. To przepiękna dekoracja okna. Lambrekin zakończony jest u góry tunelem – ok. 3cm.(wszystkie standardowe mocowania do niego pasują, można też go zawiesić na tradycyjne „żabki „. U dołu zakończony jest delikatną bawełnianą koronką klockową.

Bawełna 100%.

Obejrzyj inne nasze  dekoracje do domu z ziołami , które brały udział w sesji zdjęciowej magazynu „Cztery kąty”.

A jeżeli lubisz haftować, na naszym blogu znajdziesz darmowe wzory haftu krzyżykowego z ziołami:)

wymiar lambrekiny

160 x 40cm., 180 x 40cm., 200 x 40cm., 220 x 40cm., 250 x 40cm.

Jak dbać o ten produkt?

Skład: Bawełna 100%.

przepis prania

Może spodoba się również…