Przejdź do treści

Regulamin

Niniejszy regulamin odnosi się dla sklepu internetowego prowadzonego pod adresem www.dekodom.pl

Właścicielem sklepu internetowego www.dekodom.pl jest Galeria Dekodom Beata Milewska, NIP:7392137245
Właściciel jest zwolniony podmiotowo z VAT na podstawie art. 113 ust. 1

Zakupy / Rejestracja.

 1. Sklep realizuje zamówienia na terenie Unii Europejskiej.
 2. Koszt przesyłki:
  Koszt wysyłki krajowej wynosi 11,00zł. ( Poczta Polska paczka +)
  Koszt wysyłki krajowej pobraniowej wynosi 18,00zł. ( Poczta Polska paczka + pobraniowa , płatność przy odbiorze)
  Koszt wysyłki zagranicznej (UE) wynosi 64,00zł.( Poczta Polska przesyłka polecona, priorytetowa)
  Zamówienie powyżej 300,00zł. na terenie Polski wysyłamy gratis.
 3. Przy dokonaniu zakupu klient może się zarejestrować. Rejestracja skraca i upraszcza proces zamówienia. Będąc zarejestrowanym klientem można również sprawdzać status zamówienia.
 4. Galeria Dekodom zobowiązuje się do ochrony danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.

Ceny i formy płatności.

 1. Galeria Dekodom nie jest płatnikiem podatku VAT. Cena podana przy produktach jest ostateczna i obowiązuje w chwili składania zamówienia. Za każde zrealizowane zamówienie zostanie wystawiony rachunek.
  5a. Dzieła wykonane na indywidualne zamówienie klienta nie podlegają zwrotowi. Przy zamówieniach indywidualnych konieczne jest dokonanie wpłaty przed realizacją zamówienia.
 2. Za zakupiony towar należy zapłacić korzystając z płatności on – line lub przelewem bankowym na konto o numerze 37 2530 0008 2028 1035 4075 0001 ( Nest Bank). Wpłata jest warunkiem realizacji zamówienia. Akceptujemy również zapłatę przy odbiorze ( przesyłka za pobraniem). Zamówienia są realizowane w terminie do kilkunastu dni roboczych od momentu zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

Wysyłka.

Koszt wysyłki pokrywa Kupujący.
Bez względu na ilość i wagę zamówienia koszt przesyłki krajowej przy wpłacie przelewem lub poprzez płatności on-line wynosi:


11,00zł. ( paczka +)
18,00zł. Koszt przesyłki z opcją ” za pobraniem” (paczka + “pobranie”)

64,00zł. ( Unia Europejska, list polecony priorytet )


Zamówienie powyżej 300,00 zł. na terenie Polski – wysyłka gratis / Zamówienie powyżej 600,00 zł. na terenie UE – wysyłka gratis

Koszt każdej przesyłki jest automatycznie doliczany przez system przy składaniu zamówienia.
Przesyłki wysyłamy Pocztą Polską.

Reklamacje i zwroty.

Zakupione towary mogą być zwrócone bez podania przyczyny na adres: Galeria Dekodom, ul. Artyleryjska 3 M lok. 27, 10-165 Olsztyn, w terminie do 30 dni od daty zakupu. Całkowita kwota zamówienia zostanie przelana na rachunek bankowy wskazany przez Klienta niezwłocznie po otrzymaniu zwróconego towaru. Zwrot nie dotyczy dzieł niestandardowych, wykonanych na indywidualne zamówienie Klienta.
Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru w terminie 30dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W przypadku odstąpienia od umowy Zamawiający nie ponosi żadnych kosztów. Całkowita kwota zamówienia zostanie przelana na rachunek bankowy wskazany przez Klienta. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Klient musi poinformować Galeria Dekodom Beata Milewska, ul. Artyleryjska 3M/lok.27, 10-165 Olsztyn, tel. 694337190 o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży w drodze jednoznacznego oświadczenia( pismo wysłane pocztą, pocztą elektroniczną sklep@dekodom.pl lub informacja telefoniczna). Klient może skorzystać z formularza odstąpienia od umowy, który może wydrukować i wypełnić, jednak nie jest to obowiązkowe. Formularz odstąpienia od umowy można pobrać poniżej:
odstąpienie od umowy sprzedaży (pdf)
odstąpienie od umowy sprzedaży ( doc.)

Postanowienia końcowe

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym www.dekodom.pl W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

X