Przejdź do treści

Kalendarz adwentowy domek

599,00 

Wyjątkowy kalendarz adwentowy domek dla wyjątkowego dziecka. Na wykonanie tego kalendarza poświęcimy wiele czasu i serca. W modnych w tym sezonie szarościach. Cyferki haftowane. Kieszonki białe, rozszerzane , ozdobione lamówkami z różnymi motywami – gwiazdkami, paseczkami, serduszkami. Do kieszonek rodzice wkładają drobiazg, który każdego dnia przypomni o kolejnym dniu Adwentu i zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. U dołu ramka, do której można włożyć życzenia lub imię dziecka. Bardzo stabilny, góra wykończona na szelki. Wymiary: 102x48cm., kieszonki ok. 10cm.

Na zamówienie – termin realizacji 3 tygodnie. Może spodoba Ci się inny kalendarz adwentowy?

Produkt dostępny na zamówienie

Na wykonanie tego kalendarza poświęcimy wiele czasu i serca. W modnych w tym sezonie szarościach. Cyferki haftowane. Kieszonki białe, rozszerzane , ozdobione lamówkami z różnymi motywami – gwiazdkami, paseczkami, serduszkami. Do kieszonek rodzice wkładają drobiazg, który każdego dnia przypomni o kolejnym dniu Adwentu i zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. U dołu ramka, do której można włożyć życzenia lub imię dziecka. Bardzo stabilny, góra wykończona na szelki. Wymiary: 102x48cm., kieszonki ok. 10cm. Ten kalendarz to inwestycja na długie lata.

Na zamówienie – termin realizacji 3 tygodnie. Istnieje możliwość zamówienia podobnego kalendarza w innym kolorze – prosimy o kontakt. 

 

Jak dbać o ten produkt?

Skład: Bawełna 100%.

przepis prania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kalendarz adwentowy domek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…

X