Woreczki dla dzieci domki na plaży kpl. 2 szt.

79,00 

Urocze woreczki  dla dzieci z wyhaftowanymi domkami na plaży, idealne do zawieszenia w pokoju dziecinnym. Pomogą w organizacji dziecięcych zabawek, kredek, książeczek. Mogą również posłużyć jako woreczki na bieliznę. Posiadają zewnętrzną kieszonkę. Zawiązywane u góry tasiemką. Posiadają dodatkowo zawieszkę do powieszenia na haczyku.

Wymiary 39 x 23cm.

Na stanie

Urocze woreczki  dla dziecka z wyhaftowanymi domkami na plaży, idealne do zawieszenia w pokoju dziecinnym. Pomogą w organizacji dziecięcych zabawek, kredek, książeczek. Mogą również posłużyć jako woreczki na bieliznę. Posiadają zewnętrzną kieszonkę. Zawiązywane u góry tasiemką. Posiadają dodatkowo zawieszkę do powieszenia na haczyku. Wymiary 39 x 23cm.
TYLKO 1 EGZEMPLARZ.

Kolekcja WIELKI BŁĘKIT to nasze wspomnienia o lazurowej lagunie, śmiejących się delfinach i białych muszlach znalezionych na brzegu oceanu. Oceanu, który, w zależności od pory dnia, pory roku i kierunku wiatru mieni się wszystkimi odcieniami szmaragdu, turkusu i błękitu. To kolekcja wyjątkowa, przeznaczona dla osób, dla których wakacje mogłyby trwać cały rok…

Wszystkie dekoracje z tej kolekcji występują tylko w jednym egzemplarzu. Jeżeli chcesz uszyć sobie tę dekorację oraz inne z kolekcji „Wielki błękit”, kup nasz poradnik:

 

Jak dbać o ten produkt?

Skład: Bawełna 100%.

przepis prania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Woreczki dla dzieci domki na plaży kpl. 2 szt.”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.