Zazdrostka kaszubska

74,00 84,00 

Klasyczna bawełniana zazdrostka kaszubska, którą ozdobiliśmy koronką klockową i na której wykonaliśmy haft. Zakończona u góry tunelem – ok. 3cm. (pasuje do standardowych mocowań). Nad tunelem falbanka. U dołu zakończona delikatną koronką klockową. Wykonana ze śnieżnobiałej tkaniny bawełnianej, pięknie zaprezentuje się w kuchni, jadalni lub sypialni.

Wraz z pozostałymi dekoracjami z kolekcji „Haft Kaszubski” stworzy niezwykły klimat w stylu folk. Jeżeli kochasz Kaszuby i chcesz podkreślić przynależność do regionu, ta zazdrostka jest dla Ciebie:)

Wyczyść
SKU: ZKASZ Kategorie: , Tagi: ,

Klasyczna bawełniana zazdrostka kaszubska, którą ozdobiliśmy koronką klockową i na której wykonaliśmy haft. Zakończona u góry tunelem – ok. 3cm. (pasuje do standardowych mocowań). Nad tunelem falbanka. U dołu zakończona delikatną koronką klockową. Wykonana ze śnieżnobiałej tkaniny bawełnianej, pięknie zaprezentuje się w kuchni, jadalni lub sypialni. Wraz z pozostałymi dekoracjami z kolekcji „Haft Kaszubski” stworzy niezwykły klimat w stylu folk. Jeżeli kochasz Kaszuby i chcesz podkreślić przynależność do regionu, ta zazdrostka jest dla Ciebie:)

 

 

wymiar zazdrostki

, ,

Jak dbać o ten produkt?

Skład: Bawełna 100%.

przepis prania

Może spodoba się również…