Zazdrostki w kratkę różne kolory

Zazdrostki w kratkę to nasza propozycja dekoracji okna na każdą porę roku.

Kolory kratek są idealnie dopasowane kolorystycznie do naszych haftów, tym samym są dopełnieniem dekoracji okna. Oznacza to, że można je łączyć z innymi naszymi haftowanymi krótkim firankami i lambrekinami i tworzyć swoje własne indywidualne aranżacje. Zazdrostki te mogą funkcjonować samodzielnie, ale pięknie będą również wyglądać w połączeniu z naszymi zasłonkami i lambrekinami.

Bawełna 100%, tkana (wzór taki sam z dwóch stron).

Na zdjęciu wymiar 70x40cm.

Tego produktu nie ma na stanie i jest niedostępny.

Zazdrostki w kratkę to nasza propozycja dekoracji okna na każdą porę roku.

Kolory kratek są idealnie dopasowane kolorystycznie do naszych haftów, tym samym są dopełnieniem dekoracji okna. Oznacza to, że można je łączyć z innymi naszymi haftowanymi zazdrostkami i lambrekinami i tworzyć swoje własne indywidualne aranżacje. Zazdrostki w kratkę mogą funkcjonować samodzielnie, ale pięknie będą również wyglądać w połączeniu z naszymi zasłonkami i lambrekinami. Zakończona u góry tunelem – ok. 3cm.(wszystkie standardowe mocowania do niego pasują). U dołu zakończona delikatną koronką klockową.

Bawełna 100%, tkana (wzór taki sam z dwóch stron).

Zobacz, jak pięknie te zazdrostki w kratkę wraz z innymi dekoracjami w czerwoną kratkę prezentują się na oknach u Agnieszki

 

wykończenie

bez koronki, z koronką

wymiar zazdrostki

, , ,

Jak dbać o ten produkt?

Skład: Bawełna 100%.

przepis prania

Może spodoba się również…